Polska Polska (zmień)
+496.000 produkty +680 marek Moda zebrana ze sklepów 43 Porównaj i znajdź najlepsze ceny
Pashion
Blisko
Tommy Jeans Torba na ramię czarny / żółty
Tommy Jeans Torba na ramię czarny / żółty
Tommy Jeans Torba na ramię czarny / żółty
Tommy Jeans Torba na ramię czarny / żółty
Tommy Jeans Torba na ramię czarny / żółty
Tommy Hilfiger

Tommy Jeans Torba na ramię czarny / żółty

352,90 PLN Darmowa dostawa

Kup Tommy Hilfiger Tommy Jeans Torba na ramię czarny / żółty w sklepie internetowym , i w ten sposób możesz całkowicie unikaj wejdź do sprzedawca - i w ten sposób usiądź całkowicie dla siebie dla siebie bez słuchanie irytujących sprzedawców u sprzedawcy. Ale powinieneś nie czekaj długo , just kolor Czarny, Żółty w tym modelu to naprawdę popularny , szczególnie dotyczy dla popularne rozmiary . Więc kup jeszcze w magazynie - to byłoby takie mega smutny gdyby man nie kiedy to.

 • Nazwa produktu : Tommy Jeans Torba na ramię czarny / żółty
 • Nazwa marki: Tommy Hilfiger
 • Wyprodukowano dla:
 • Rozmiar : One-Size
 • Typ :
 • Dostępne w kolorach: Czarny, Żółty
 • Sprzedawca : AboutYou

Opis

W tej chwili możesz zamówienie Czarny, Żółty Tommy Hilfiger do 352,90 PLN, a bardzo dobry cena can mężczyzna w zakresie powiedz . I my w Pashion.pl w tym zakresie zadowolony z pod wrażeniem Tommy Hilfiger , ale nie tylko, gdy chodzi o . Bo jeśli chodzi o Tommy Hilfiger są zawsze z dojrzałymi , specjalny kiedy dotyczy . I czy mężczyzna chcesz używać Tommy Jeans Torba na ramię czarny / żółty na co dzień lub na imprezę na imprezę lub do codziennego użytku , więc czy jest to bez wątpienia możliwe czy masz okazję. Jeśli się nie spieszysz Nie spiesz się Baw się dobrze mógłby ty poczekaj chwilę , i zamówienie, gdy Tommy Jeans Torba na ramię czarny / żółty er w dniu oferta / sprzedaż na przykład On Sprzedaż w styczniu, czarny piątek lub cyber poniedziałek .

My nie czekaj - teraz takie łatwe zamówienie online , dostarczone do twoich drzwi - za tylko 352,90 PLN . Bardzo dobrze musimy powiedzieć . Jeśli nie jest w real kolor i rozmiar man gwarantowane znajdź coś z tego samego ognia jak spadnie w Twój Smak. AboutYou ma duży Tommy Hilfiger i , nie rozpaczaj - ty prawdopodobnie coś znajdę zdecydowanie znajdź coś który ci odpowiada .

Więc jeśli ty też szukam szukam modny Tommy Hilfiger więc ty nie badania dłużej. I pamiętaj teraz , aby dzielić twoja rodzina i przyjaciele w Facebook i Instagram po zakupie . Więc prawdziwy staną się zazdrosny o twoje modny zakup.

Nie zapomnij pamiętaj, aby śledzić Pashion w Instagram, Pinterest i Facebook.


O Tommy Hilfiger

Hilfiger to nie samodzielnie ikona , gdy chodzi o świat mody , ale ponadto jako osobowość per se. Na górze liczba lat jako projektant dla wiele z popularna domy mody zdecydował Hilfiger do uruchom firma z finansowe pomoc od indyjski producent tekstyliów według nazwy Mohan Murjani}.

W dziewiętnaście dziewięćdziesiąt cztery, najstarszy kolekcja uruchomiony . Z snem do produkować coś świetnego i instynkt dla moda miał Thomas Hilfiger otwarte co tak jak by zamień się w w duży przygoda. Już najwcześniej kolekcja odzieży była styl preppy , tak jak koniec | koniec z charakteryzować kolekcje do przyszłości Przez. Nieznacznie bez kości elegancja , tak jak zwłaszcza amerykańskie szkoły średnie. Dzisiaj marka znana z siedzieć czysty i pojedynczy skaleczenie, zdobył wielkie uznanie zdobył wielkie uznanie odniósł wielki sukces na całym świecie i został związane z wiele popularne gwiazdy w obrębie świat muzyki .

Zaniżony elegancja i stylowy styl z fantastyczne dopasowanie i czyste linie są konsekwentnie dla marka przez powyżej 30 lat przygoda i jest ciąg dalszy jasne dla wszystkich że Hilfiger - pomimo lata temu sprzedał dalej to - still lider dział projektowy obecnie . Marka w 2010 nabyte przez PVH corp, der wciąż dzisiaj jest właścicielem, podczas projekt wciąż to Tommy Hilfingers wyżywienie .

I „96 rozwinięty marka ich wybór z kolekcja panie, po przejęcie Pepe Jeans. Ponadto rozpoczęty oni w 1998 a rząd artykułów kąpielowych i dobra jakość. Później dodano oba zapachy, okulary, buty i akcesoria , jako wszystko zabezpieczone podobnie świetny sukces, taki jak pierwszy kolekcje . Tommy Hilfiger może dzisiaj znaleziono w więcej niż 100 krajów na całym świecie i zakupione w niezliczone sklepy dla klientów , kto szukam polowanie dla estetyczny styl , światło perfumy lub wnętrze domu w dobra jakość.