Polska Polska (zmień)
+493.000 produkty +680 marek Moda zebrana ze sklepów 43 Porównaj i znajdź najlepsze ceny
Pashion
Blisko
Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny
Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny
Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny
Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny
Calvin Klein

Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny

509,90 PLN 569,90 PLN -11% Darmowa dostawa
 • Produkt : Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny
 • Marka : Calvin Klein
 • Płeć :
 • Dostępne w rozmiarach: One-Size
 • Kategoria:
 • Kolor : Czarny
 • Sklep : AboutYou

Lepiej kup Calvin Klein Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny podczas gdy w magazynie . Jest taki mega smutny if you tęsknię . Ale powinieneś nie czekaj zbyt długo , właśnie ten model w Czarny to bardzo poszukiwany - specjalne dla rozmiary, które są normalne .

Możesz teraz kupić online , zobacz to po drodze można ucieczka , że powinien w do fizycznego sklepu . I w ten sposób możesz po prostu usiądź w ciszy bez stać w kolejce w sklepie .

Opis

Tutaj w Pashion.pl to my dumni z do dostać okazję pokażę o Calvin Klein Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny . Ty nigdy nie możesz wiedzieć o Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny później kończy się o oferta , na przykład dla Sprzedaż w styczniu lub czarny piątek. Dry ty w ogóle czekaj naprawdę czekaj - dla ty koniec z od Calvin Klein w inny wzór, model lub kolor ? Kiedy podano całą 2 lata niemożliwe koniec całkowicie źle kiedy jest to wymagania w PL. Lubić z minimum 14 dni polityka zwrotów , więc ty możesz zawsze powrót Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny gdyby teraz to nie pasuje do rozmiaru lub ty wciąż lubić kolor / model on .

Jeśli jesteś mądry czy możesz zarejestruj się aboutYou newsletter . Tutaj możesz ty może mieć szczęście i zdobądź kod rabatowy to twoje pierwsze zamówienie na przeciwko ti - piętnaście % , a może więcej. Czy kończysz kup Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny proszę w końcu nie zapomnij podzielić się doświadczenie w Pashions kanały mediów społecznościowych . My iść dużo naszych gości doświadczenia wykorzystać usługa. Chcielibyśmy twój informacje zwrotne . AboutYou ma naprawdę dobry recenzje różne miejsca , w tym w Trustpilot, Google i Facebook z dostawą tylko na na kilka dni . I możesz śledź twoje zamówienie z aboutYou i do ty. Dlaczego powinieneś iść gdzie indziej gdy man możesz zamówienie Calvin Klein właśnie tutaj at AboutYou kto sprzedawca prawie wszystkie znane produkty? I choć AboutYou prawdopodobnie nie znany jako wiodący w obrębie zrównoważona moda - więc nie oznacza oni nie idź tam. Do tego jest w zakresie temat oni martwić się o idzie w górę.

Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny wykonane w jednym naprawdę wygodne materiał. Calvin Klein to znany przez kilka z ich dobra jakość - a może zwłaszcza, gdy okazje . I chociaż to może nie do końca to sezon dołączyć Calvin Klein Torba na ramię 'DRUM CYLINDER CROSSBODY CROC' czarny (i wcale for Polska) - więc prawdopodobnie będzie to!


Więcej informacji na temat Calvin Klein

Marka zawsze był część obraz ulicy z grubsza z powrotem zakład w Osiemdziesiąt sześć . W środku Manhattan rozpoczęty Calvin Richard Klein marka z sin jego stary przyjaciel , Barry Schwartz. Poprzez następny około cztery dekady zbudowany Klein and Schwartz sklep od tylko do bycia mniejszy branża odzieżowa do międzynarodowy temperatura mody. Nie może być Pytanie , że oni był świadomy , what które oni one zrobione wtedy, bo nie powinno już być dłużej już już więcej czasu niż rok około roku około roku zaledwie 1 rok od uruchomienia ustanowienie początek odlewnictwo początek z Calvin Klein firma marka do sam człowiek sam Calvin Pan Klein można było zobaczyć na ozdobiony zostały wydrukowane w dniu okładka z magazyn modowy magazyn światowej sławy magazyn o modzie sama Vogue VOGUE magazyn czasopismo. Chociaż Pomimo Pomimo posiadania też podobnie w tym samym czasie zawsze były złe czasy problemy wyzwania spadki, marka marka de Calvin Klein zawsze wszystkie dni stale miał miejsce w był częścią był obecny w był widoczny w zdjęcie mody świat mody świat odzieży. Ale to zdecydowanie de rozpoznawalny bokserki z charakterystyczny elastyczność , tak jak jest większość z nas świat Współpracownik firma z teraz , ale istnieją są wciąż liczba sklepy w całym , kto są oddani sprzedawca są pełne obfituje w klasyczny wygląd, który charakteryzuje Marka. W „02 marka nabyte i sam Calvin Klein wrócił z pełne kieszenie . im , kto przejął zakupione} marka spółka Calvin Klein, ma od odtąd w przeszłości od zarządzał napędzane całość marka marka Calvin Klein w kierunku nowych wysokości dalej using z przez wraz z częścią części niektóre z oryginalnynego oryginał stary projekt zespół I trzymaj się utrzymuje pracuje nad wygląd ten styl linia że które zrobili zrobić zrobił Marka Calvin Klein marka so popularna trzymane popularna wśród między pomiędzymłodych młodszy młody jak i gapić się dzisiaj teraz dzisiaj. Charakterystyczny rozpoznawalny całkowicie czysty czysty styl styl, który tak jak skupiać {skupiać na dobry klasyczny doskonały kształt pasuje rysunek i najlepszy najpiękniejsze rodzaje materiałów materiały, ozdoby dekoracje wciąż jeszcze różne wielu znane podium pasy startowe pokazy mody modelki w tygodniach mody różne tygodnie mody światowe tygodnie mody światowe tygodnie mody i mieć posiadać być ozdobiony metki ceny metki z cenami metki, że które może uzyskać get większość wiele wiele wiele większość z nas do z trudem łapie oddech zatrzasnąć oddech spójrz jeszcze raz. Mimo to Mimo to Niemniej jednak, Calvin Klein marka produkty marka wciąż nadal odpowiedni popularne opisywany w naszych czasach te dni dzisiaj - przynajmniej jeśli nic więcej, to w szufladzie z bielizną to w przypadku bielizny potem bielizna więc w formie bokserki.